single.php

2017/18. gada Ziemas tūres!

Apvienotie Arābu Emirāti, Austrija, Ēģipte, Itālija, Kanāriju salas (Fuerteventura), Kanāriju salas (Lanzarote), Kanāriju salas (Tenerife), PozitivTravel iesaka, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Sazinieties ar aģentu

Ziņojums

Jūsu vārds

Tālruņa numurs

*Jūsu e-mail (obligāti)

captcha

2017/18. gada Ziemas tūres! Atlaides un karstie piedāvājumi katru dienu!

Kurp doties atpūsties rudenī, ziemā vai pavasarī? Kur pavadīt rudens brīvlaiku vai Jaungada svētkus? Kur silta saulīte un jūras viļņi atbrīvos no ikdienas noguruma un palīdzēs atgūt mundrumu? Mūžīgā pavasara salas — Kanāriju salas, tradicionālā Ēģipte, eksotiskā Taizeme un Vjetnamas pludmales ar baltām smiltīm gaida jūs! Ieprieciniet sevi ar jauniem iespaidiem vai braucienu uz jau iemīļotiem kūrortiem, silto jūru un garšīgu virtuvi, dodoties  ziemas sezonas ceļojumā par patīkamo cenu!

Čartera ceļojumi, individuāli plānoti ceļojumi, viesnīcu un aviobiļešu rezervēšana – mēs piedāvāsim pārbaudītus un Jūsu kritērijiem piemērotākos variantus!

KANĀRIJU SALAS  Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura

ĒĢIPTE  Hurgada, Šarmelšeiha

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI

TAIZEME  Pataija, Kočanga, Puketa, Samui, Krabi, ekskursiju ceļojumi

MALAIZIJA

ŠRILANKA

VJETNAMA

INDIJA

KALNU SLĒPOŠANA  Itālija, Austrija, Francija, Šveice, Andora

Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai

zvaniet: +371 29544793

vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

 

 

Sazinieties ar aģentu