single.php

Agrā rezervēšana 2018/19 Ziemas Tūres!

Aistrija, Andora, Apvienotie Arābu Emirāti, Ēģipte, Francija, Itālija, Kanāriju salas (Lanzarote), Kanāriju salas (Tenerife), Malaizija, Malaizija, Portugāle, Portugāle (Madeira), PozitivTravel iesaka, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Sazinieties ar aģentu

Ziņojums

Jūsu vārds

Tālruņa numurs

*Jūsu e-mail (obligāti)

captcha

2018/2019 Ziemas sezonas Iepriekšpārdošanas akcijas 2. posms! Atlaides līdz 45%!

Kurp doties atpūsties rudenī, ziemā vai pavasarī? Kur pavadīt rudens brīvlaiku vai Jaungada svētkus? Kur silta saulīte un jūras viļņi atbrīvos no ikdienas noguruma un palīdzēs atgūt mundrumu? Mūžīgā pavasara salas — Kanāriju salas, tradicionālā Ēģipte, eksotiskā Taizeme un Vjetnamas pludmales ar baltām smiltīm gaida jūs! Ieprieciniet sevi ar jauniem iespaidiem vai braucienu uz jau iemīļotiem kūrortiem, silto jūru un garšīgu virtuvi, dodoties  ziemas sezonas ceļojumā par patīkamo cenu!

Čartera ceļojumi, individuāli plānoti ceļojumi, viesnīcu un aviobiļešu rezervēšana – mēs piedāvāsim pārbaudītus un Jūsu kritērijiem piemērotākos variantus!

KANĀRIJU SALAS  Tenerife, Lanzarote

ĒĢIPTE  Hurgada, Šarmelšeiha

PORTUGĀLE Madeira

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI

TAIZEME  Pataija, Kočanga, Puketa, Samui, Krabi, ekskursiju ceļojumi

MALAIZIJA

ŠRILANKA

VJETNAMA

KUBA

INDIJA

KALNU SLĒPOŠANA  Itālija, Austrija, Francija, Andora

Par piedāvājumu:

Akcija spēkā līdz 31.08.2018.

Nenokavējiet, jo akcijas ietvaros vietu skaits ir ierobežots!

Apmaksas noteikumi:

Izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums sākot no 20% no ceļojuma cenas. Pilna ceļojuma apmaksa ir jāveic ne vēlāk kā mēnesi pirms tūres sākuma.

Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai

zvaniet: +371 29544793
vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

Sazinieties ar aģentu