single.php

Agrā rezervēšana 2019/20 Ziemas Tūres!

Austrija, Čarteri, Itālija, Kanāriju salas (Tenerife), Malaizija, Malaizija, Portugāle, Portugāle (Madeira), PozitivTravel iesaka, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Sazinieties ar aģentu

Ziņojums

Jūsu vārds

Tālruņa numurs

*Jūsu e-mail (obligāti)

captcha

Agrā rezervēšana 2019/20. gada Ziemas tūres! Atlaides līdz 50%!

Kurp doties atpūsties rudenī, ziemā vai pavasarī? Kur pavadīt rudens brīvlaiku vai Jaungada svētkus? Kur silta saulīte un jūras viļņi atbrīvos no ikdienas noguruma un palīdzēs atgūt mundrumu? Mūžīgā pavasara salas — Kanāriju salas, tradicionālā Ēģipte, eksotiskā Taizeme un Vjetnamas pludmales ar baltām smiltīm gaida jūs! Ieprieciniet sevi ar jauniem iespaidiem vai braucienu uz jau iemīļotiem kūrortiem, silto jūru un garšīgu virtuvi, dodoties  ziemas sezonas ceļojumā par patīkamo cenu!

Čartera ceļojumi, individuāli plānoti ceļojumi, viesnīcu un aviobiļešu rezervēšana – mēs piedāvāsim pārbaudītus un Jūsu kritērijiem piemērotākos variantus!

KANĀRIJU SALAS  Tenerife

ĒĢIPTE  Hurgada, Šarmelšeiha

PORTUGĀLE Madeira

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI

TAIZEME

INDONĒZIJA

MALAIZIJA

ŠRILANKA

VJETNAMA

KUBA

INDIJA

*KALNU SLĒPOŠANA  Itālija, Austrija, Andora

Par piedāvājumu:
Akcija spēkā līdz 31.07.2019.
Nenokavējiet, jo akcijas ietvaros vietu skaits ir ierobežots!

Apmaksas noteikumi:
• Rezervācijas dienā izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums sākot no 50 EUR apmērā (atkarībā no izvēlētā ceļojuma). Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Akcija spēkā līdz 31.07.2019. Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.
*Priekšapmaksa kalnu slēpošanas tūrēm 20% no cilvēka uzreiz, ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai
zvaniet: +371 29544793
vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

 

Sazinieties ar aģentu