single.php

Gloria Hotels&Resorts – Turcija, Vasara 2020!

Čarteri, PozitivTravel iesaka, Turcija

Sazinieties ar aģentu

Ziņojums

Jūsu vārds

Tālruņa numurs

*Jūsu e-mail (obligāti)

captcha

GLORIA HOTELS&RESORTS – Turcija, Vasara 2020!
LUXURY All Inclusive brīvdienas Turcijā, Beleka!

Akcija Agrā vasaras ceļojumu rezervēšana 2020! Izlidošana no aprīļa līdz oktobrim.
Priekšapmaksa 50€ apmērā no cilvēka. Akcija spēkā līdz 30.12.2019.

GLORIA VERDE RESORT 5 * no 940€
Related image
Atrodas 3,5 km no Belekas ciema, jūras krastā. Skaisti un bagātīgi apzaļumota, kopta teritorija – daudz puķu un koku, netālu priežu mežs. Neuzbāzīga animācija, labas vakara šovu un izklaides programmas. Plaša restorānu izvēle, kvalitatīva ēdināšana. Viesnīcas lepnums – SPA centrs, kas pamatoti var lepoties ar ķermeņa un sejas kopšanas procedūru plašo izvēli. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai.

GLORIA GOLF RESORT 5 * no 1070€
Related image
Ietilpst viesnīcu grupā “Gloria Hotels & Resorts”, kas izslavēta ar savu VIP līmenim atbilstošo klientu servisu. Liela, apzaļumota un kopta teritorija. Brīnišķīga arhitektūra. Attīstīta infrastruktūra (SPA centrs, bērnu klubs, akvaparks, tematiskie restorāni). Tiek piedāvātas daudzas izklaides visu vecumu bērniem. Ir plašs un moderns spēļu centrs bērniem, kurā interesantas nodarbes garantētas visiem vecumiem: gan mazuļiem, gan pusaudžiem, gan citu vecumu bērniem). Profesionālas šovu programmas ar soft animāciju. Ideāla viesnīca mierīgai ģimenes atpūtai kopā ar bērniem, kā arī atpūtai sportiskiem tūristiem. Viesnīcā ir VIP serviss klientiem, kas uzturas nestandarta numuros ar paaugstinātu komfortu.

GLORIA SERENITY RESORT 5 * no 1180€
Related image
Viena no labākajām Turcijas viesnīcām. Apzaļumota un labiekārtota teritorija. Laipns personāls. Garšīga un daudzveidīga ēdināšana. Lieliski moderni numuri. Plaša kopta pludmale. Atklātais baseins – ar jūras ūdeni. Augsta līmeņa SPA centrs. Dzīvā mūzika – gan klasiskā, gan modernā. Neuzmācīga animācija. Cienīga izvēle mierīgai ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Viesnīcā viesiem, kuri izvēlējušies paaugstināta komforta nestandarta numurus, tiek piedāvāts VIP serviss.

Apmaksas noteikumi:
• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa no 50 EUR par personu (atkarībā no izvēlētā ceļojuma). Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Akcija spēkā līdz 30.12.2019. Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Ceļazīmes cenā ir iekļauts:
– dzīvošana izvēlētās kategorijas viesnīcā ar ēdināšanu 7 naktis
– lidojums no Rīgas un atpakaļ
– grupas transfēri lidosta-viesnīca un viesnīca-lidosta
– operatora pārstāvju pakalpojumi kūrortos
Ceļazīmes cenā nav iekļauts:
– apdrošināšana,
– ekskursiju apmeklējumi,
– visa veida personīgie izdevumi

Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai
zvaniet: +371 29544793
vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

Sazinieties ar aģentu