single.php

GRECOTEL — Кorfu s., Vasara 2020!

Čarteri, Grieķija (Korfu salas), PozitivTravel iesaka

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  GRECOTEL — Кorfu s., Vasara 2020!
  Akcija Agrā vasaras ceļojumu rezervēšana 2020! Izlidošana no maija līdz setembrim.

  Korfu ir viena no slavenākajām un populārākajām brīvdienu salām Grieķijā, kas burtiski iegremdēta apelsīnu un olīvu koku bagātīgajā apstādījumā. Mājīgas līčus, smilšainas un oļu pludmales mazgā divu jūru – Adrijas jūras un Jonijas siltais ūdens. Ūdens Korfu pludmalēs vasaras sezonā sasilda līdz + 24 + 26C, un caurspīdīgums un spilgta tirkīza krāsa piesaista peldēties! Izmitināšanas vietu izvēle ir diezgan plaša – no apartamentiem līdz viesnīcu kompleksiem. Korfu ir slavena ar maigo Vidusjūras klimatu, bagāto vēsturi, gardo virtuvi un vietējo iedzīvotāju viesmīlību, kas rada unikālu lielisku atvaļinājumu atmosfēru!

  Grecotel Eva Palace 5* no 850€
  Image result for Grecotel Eva Palace 5*
  Zaļumos grimstošā viesnīca atrodas Komenno pussalā. Lielisks serviss, greznu numuru dažādība, klusums un ēnaini dārzi, laba virtuve,  skaista teritorija, skaistas mēbeles, restorāni, bāri, veikali, SPA centrs, sports un izklaide. No galvenās ēkas paveras skats uz piekrastes ciematiņiem un nelielām salām, kas izkaisītas Jonijas jūrā. Bungalo atrodas olīvkoku un tropisko augu dārzos.

  Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia no 930
  Image result for Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia
  Atrodās starp gleznainām ciprešu un priežu koku audzēm, kuras viegli nolaižās smilšainas pludmales krastā ar lielisku skatu uz līci un Jonijas jūru. Svaigais priežu un ciprešu aromāts piepilda gaisu, ieskaujot galveno ēku un bungalo, kas atrodas starp greznajiem dārziem. Grūti atrast vairāk pārsteidzošu vietu, kur var izbaudīt Korfu dabas skaistumu un komfortu kūrorta dzīvi, kas ir uzmanīgā Grecotel servisa veidota. Galvenā viesnīcas ēka atrodas uz kalna, kas noklāts ar zaļumiem, no kura paveras iespaidīgs skats uz zeltainu smilšu pludmali un nebeidzamo Jonijas jūru. Atjaunotās  viesnīcas mājīgā atmosfēra sniegs Jums bezrūpīgu luksusa brīvā laika pavadīšanas koncepciju Lux All Inclusive living.

  Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort 5*Deluxe no 910€
  Related image
  Ekskluzīvs kūrorts ar brīnišķīgu atrašanās vietu un lielisku servisu. Atrodas uz privātas pussalas, to ieskauj ciprešu un olīvkoku audzes, dārzi, kas novietoti itāļu stilā un privātie līcīši. No vienas puses paveras skats uz Korfu pilsētu un ostu ar jahtām, no otras puses – Dasjas līcis un attālināti kontinentālās Grieķijas kalni. Laba ieeja jūrā, krāšņas halles, klasisks dizains un daudz dažādu eklektisko detaļu, kas izceļ īpašo stilu un veido atmosfēru, kas atbilst pašai smalkākajai gaumei. Plaša numuru izvēle un bungalo, sjūtes, villas, palaco – viss ar skatu uz jūru.

  Cenā ir iekļauts:
  – izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu 7. naktīs
  – lidojums no Rīgas un atpakaļ
  – grupas transfēri lidosta-viesnīca un viesnīca-lidosta
  – operatora pārstāvju pakalpojumi kūrortos
  Cenā nav iekļauts:
  – kurorta nodokļis (Grieķija)
  – apdrošināšana
  – ekskursiju apmeklējumi
  – ēdināšana pārlidojuma laikā
  – visa veida personīgie izdevumi

  Apmaksas noteikumi:
  Rezervācijas dienā izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums 10%. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
  Cenas var tikt izmainītas. Cenas ir derīgas uz doto brīdi un var mainīties kamēr nav izveidota rezervācija.

  Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai:
  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu