single.php

Itālijā – Adrijas Rivjēra, Marke!

Čarteri, Itālija, PozitivTravel iesaka

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  Itālijā – Adrijas Rivjēra, Marke! Vasara 2019!
  Lidojumu programma no Rīga: čarterlidojumi tiks veikti katru nedēļu – sestdienas, no 2019. gada 15. jūnija līdz 10. augustam.

  Kāpēc uz Marke?
  √  Markes reģionā piekraste ir vairāk nekā 180 km gara, pie Adrijas jūras atrodas 26 pilsētas, kuras (un tuvumā esošie kūrorti) piedāvā izklaides, sportu un atpūtu!
  √ Plašs izmitināšanas pakalpojumu klāsts un piedāvājums reģiona kūrortos – sākot no apartamentu viesnīcām līdz pat 5* rezidencēm, t.sk. arī ar “All Inclusive” koncepciju. Būtiska un svarīga piedāvājumu īpatnība – pludmales pakalpojuma izmantošana jau iekļauta cenā vai blakus ir bezmaksas pludmale!
  √  Aktīva atpūta pie dabas: pārgājieni un velobraucieni pa pakalniem un parkiem, iepazīšanās ar antīkajām pilsētiņām un pilīm.
  √ Markes reģiona kultūrvēsturiskais mantojums: cietokšņi, pilis, villas, senās pilsētas, kas iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā: Urbīno, Loreto (tieši uz šo pilsētu saskaņā ar leģendu 1278. gadā eņģeļi pārvietoja Svētās Jaunavas Marijas māju no Nacaretes, un tāpēc tieši Loreto atrodas Itālijā nozīmīgākā Svētās Jaunavas Marijas baznīca) utt.
  √  Vietējie tradicionālie ēdieni un vīni.
  √ Tiešām lieliskas iespējas garderobes papildināšanai: Markes reģionā atrodas daudzi outlet veikali, kā arī izstrādājumus ražojošo fabriku veikali, kuros par pievilcīgām cenām var iegādāties kvalitatīvus (t.sk. dizaina) apģērbus, apavus un aksesuārus.

  Image result for ASTORIA HOTEL (PESARO) 3 *ASTORIA HOTEL (PESARO) 3 * no 468€

  Vēsturiska statusa viesnīca Pezāro centrā, un vēl pie pašas pludmales! Laba cenas un kvalitātes attiecība.

   

   

  Image result for CANGURO HOTEL (SAN BENEDETTO DEL TRONTO) 3 *CANGURO HOTEL (SAN BENEDETTO DEL TRONTO) 3 * no 610€ 

  Viesnīca ģimenes valdījumā. Atrodas blakus pludmalei. 100 m attālumā bāri, veikali un restorāni, 350 m no autobusa pieturas.

   

  Image result for POSEIDON & NETTUNO HOTEL (SAN BENEDETTO DEL TRONTO) 3 *POSEIDON & NETTUNO HOTEL (SAN BENEDETTO DEL TRONTO) 3 * no 560€ 

  Mājīga ģimenes viesnīca – atrodas Sanbenedetto del Tronto kūrorta dienvidu daļā, tieši jūras krastā. Brokastis tiek klātas uz terases ar lielisku skatu uz jūru – dienas iesākums brīnišķīga! Teicama izvēle mierīgai, komfortablai atpūtai.

  Image result for LE TERRAZZE CLUB RESORT (GROTTAMMARE) 3 *LE TERRAZZE CLUB RESORT (GROTTAMMARE) 3 * no 765€ 

  Speciālistu vērtējumā viesnīca atbilst 4* un tai izvirzītājām prasībām. Augsti TripAdvisor reitingi, kuros viesi atzīmē tīrību, personāla laipnību un profesionalitāti, kā arī kvalitatīvos itāļu ēdienus.

   

  Related imageNAUTILUS FAMILY HOTEL (PESARO) 4 * no 935€ 

  Moderna un jauna pludmales viesnīca praktiski blakus jūrai. Iespējams, ka tā ir augstākā koka konstrukcijas viesnīca Eiropā. Koks tika izraudzīts par pamatmateriālu tamdēļ, lai nodrošinātu viesnīcā ideālu klimatu.

  Ceļazīmes cenā ir iekļauts:
  – dzīvošana izvēlētās kategorijas viesnīcā ar ēdināšanu
  – lidojums no Rīgas un atpakaļ
  – grupas transfēri lidosta-viesnīca un viesnīca-lidosta
  – operatora pārstāvju pakalpojumi kūrortos

  Ceļazīmes cenā nav iekļauts:
  – kurorta nodokļis (Itālija)
  – apdrošināšana,
  – ekskursiju apmeklējumi,
  – ēdināšana pārlidojuma laikā
  – visa veida personīgie izdevumi

  Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai
  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu