single.php

Itālija – atpūta un opermūzikas festivāls!

Čarteri, Idejas ceļojumiem, Itālija

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  Itālija – atpūta un opermūzikas festivāls!
  11. – 23. augusts – Džoakīno Rosīni opermūzikas festivāls Pezaro

  Lidojumu programma no Rīga uz Ankonu: čarterlidojumi tiks veikti katru nedēļu – sestdienas, no 2019. gada 15. jūnija līdz 10. augustam.
  Ceļojuma cena no 465€

  Pezaro pilsētu grūti iedomāties bez muzikālās ierosmes, kura jau sen iemiesota dzīvē un kļuvusi par tradicionālu un izcilu. Runa ir par dižu notikumu mūzikas pasaulē, kas veltīts šajā pilsētā dzimušajam izcilajam komponistam un kultūras darbiniekam – maestro Džoakīno Rosīni (29.02.1792.-13.11.1868.), kurš savu mantojumu tika novēlējis tieši dzimtajai pilsētai. Opermūzikas festivāla pamatmērķis, to dibinot, bija veicināt Rosīni radošā mantojuma apguvi, izpēti un popularizēšanu, un Pezaro pilsētas vadība to labprāt sekmēja, nodibinot pilsētā arī konservatoriju (“Accademia Rossiniana”) un Dž. Rosīni fondu.
  Džoakīno Rosīni opermūzikas festivāls ir viens no ievērojamākajiem mūzikas sarīkojumiem Eiropā, turklāt arī vienīgais, kas pilnībā veltīts slavenā komponista dzīvei un daiļradei.

  Šī prestižā mūzikas festivāla viesi katru gadu gūst iespēju “ieskatīties” Pezaro muzikālās pagātnes slavenākajos laikos un apmeklēt Rosīni teātri vai “Adriatic Arena” sporta pili, kur, atkarībā no konkrētā gada programmas, tiek piedāvāts baudīt dažādu Rosīni sacerēto operu lieliskos šedevrus, kuru skaitā ir “Vilhelms Tells”, “Ezera jaunava”, “Itāliete Alžīrā”, “Sigismunds”, “Demetrijs un Polībijs”, “Mozus Ēģiptē”, “Seviljas bārddzinis”, “Tankrēds”, “Muhameds II”, “Žagata – zagle” u.c.

  Pezaro operfestivāls muzikālās nozīmības un popularitātes ziņā neapšaubāmi minams kā TOP1 Itālijas vasaras festivālu virknē. Dažādos gados šī festivāla ietvaros uzstājušies tādas izcilas vokālistes, kā, piemēram, Lučija Terrani un Monserata Kavaljē, Čečilija Gasda un Merilīna Horna, Mariella Devija un Daniēla Desī, Džoisa Didonato un Soņa Ganassi, Darina Takova un Daniēla Barčellona, Džūna Andersone un Eva Podlesa, kā arī brīnišķīgie operdziedoņi Mikele Pertuzi, Gregorijs Kunde, Lučāno Pavaroti un daudzi citi.

  Noteikti jāpiemin, ka divas reizes uz festivāla skatuves (2008. gadā operā “Muhameds II” un 2013. gadā operā “Vilhelms Tells”) uzstājusies arī spožā latviešu operzvaigzne Marina Rebeka, kura, starp citu, mācījusies Pezaro konservatorijā “Accademia Rossiniana”.

  Pezaro – lieliska vieta, kur apvienot atpūtu kūrortā ar kultūras un mūzikas pasākumu baudīšanu. Pilsētā ir gan teātri, gan kultūrvēsturiskie pieminekļi un muzeji, gan arī 8 lieliskas smilšu pludmales, kuras ieskauj palmas, oleandru un priežu audzes.

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai
  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu