page-simple.php

Par mums

PozitivTravel –  Jūsu uzticams partneris tūrisma jomā! Mūsu uzņēmums piedāvā plašu tūrisma pakalpojumu klāstu no Latvijas un citām valstīm, tostarp čartera ceļojumi, individuālie maršruti, brīvdienas ceļojumi, kruīzi, viesnīcu un aviobiļešu rezervēšana. Mūsu eksperti piemeklēs Jums visizdevīgākos variantus!

Mūsu pakalpojumi:
1. Čartera ceļojumu rezervēšana (ar izlidojumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas).
2. Aviobiļešu rezervēšana.
3. Viesnīcu, apartamentu, villu rezervēšana visā pasaulē.
4. Veselības apdrošināšana ceļojumu laikā.
5. Kruīza rezervēšana.
6. Individuālo un grupu ceļojumu organizēšana.
7. Kāzu ceļojumi.

Mūsu aģentūras priekšrocības:
1. Mūsu pozitīvo ekspertu uzticamība un profesionalitāte, kuru darba pieredze tūrisma jomā ir vairāk nekā 15 gadi.
2. Prasme izvēlēties no tūkstošiem variantu tieši Jums piemērotu ceļojumu ar optimālo kvalitātes un cenas kombināciju.
3. Operatīvā atbilde uz jebkuru pieprasījumu.
4. Spēja piedāvāt visizdevīgākās cenas sniegtajiem pakalpojumiem.

Mūsdienu pasaulē, pateicoties internetam, ceļotājam ir pieejams milzīgs informācijas “okeāns”. Sava atvaļinājuma plānošanai var aiziet stundas, dienas, nedēļas, lai iepazītos un izvēlētos interesantākās apskates vietas, piemeklējot piemērotāko viesnīcu, izpētot, kā nokļūt līdz galamērķim utt.

Un ja nepietiks laika, lai visu rūpīgi organizētu? Ja nu kāda svarīga ceļojuma detaļa tiks palaista garām? Šķiet, ka iegādājoties biļetes, ceļotājs beidzot tiks līdz gaidītajam atvaļinājumam izvēlētajā vietā, bet lidmašīnas nokavēšanās rezultātā vienā ceļa posmā nācās pavadīt vairākas dienas, sagaidot nākamo izlidošanu līdz galamērķim. Vai arī ceļotājs ir pārliecināts, ka pēc internetā pieejamām bildēm viņš izvēlējies lielisku viesnīcu, bet atbraucot un konstatējot pretējo, protams, izjūt vilšanos. Šādas nianses spēj sagandēt dažkārt tik ilgi gaidītu atpūtu.

Mūsu pozitīvie eksperti palīdzēs organizēt ceļojumu pēc Jūsu norādītajiem kritērijiem. Savā darbā mēs vadāmies pēc daudzu gadu laikā iegūtās pieredzes tūrisma jomā, kā arī pēc mūsu klientu atsauksmēm, kuri ceļo visā pasaulē. Turklāt, mēs paši esam apceļojuši daudzas valstis, tāpēc labprāt dalīsimies izvēlētā ceļojuma niansēs. Mūsu rīcībā ir ne tikai Latvijas ceļojumu aģentūras standarta piedāvājumu komplekts, bet arī dažādas lietojumprogrammas, kuras palīdz maksimāli ātri piemeklēt interesējošo tūrisma pakalpojumu kopumu par labām cenām.

Mūsu uzdevums operatīvi piedāvāt Jums no milzīga daudzveidīgu iespēju skaita 2-3 variantus, kuri būs piemēroti tieši Jums gan pēc vēlamajiem kritērijiem, gan cenu ziņā.

Pārbaudīsim? 🙂

Patiesā cieņā,
Marija Zdanoviča