single.php

Peloponesa (Grieķija) – Vasara 2020!

Čarteri, Grieķija, PozitivTravel iesaka

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  Peloponesa (Grieķija) – Vasara 2020!
  Akcija Agrā vasaras ceļojumu rezervēšana 2020! Izlidošana no maija līdz setembrim.

  Peloponesa ir kontinentālās Grieķijas dienvidu daļa un lieliska vieta vasaras brīvdienām! Tie ir skujkoku meži, zaļi pakalni un smilšainas pludmales, kas ir tik garas, lai jūs stundām ilgi varētu pa tām staigāt. Viesnīcu kompleksi un nelielas mājīgas viesnīcas piedāvā lieliskas pludmales brīvdienas katrai gaumei. Homēra dzejoļos aprakstītās atrakcijas priecēs mīļotājus, apvienojot brīvdienas pie jūras ar interesantām ekskursijām. Jums patiks smalku smilšu samts, viļņu skaņa, romantiski saullēkti un saulrieti. Peloponēsas kūrortos jūs varat paslēpties no lielās pilsētas trokšņiem un stresa un baudīt ilgi gaidīto atvaļinājumu klusumu un brīnišķīgos mirkļus!

  NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3 * no 470€

  Platībā ierobežota apzaļumotā teritorija. Ēdināšana – puspansija un viss iekļauts. Jauks numuru fonds. Sava savrupā novietojuma dēļ būs piemērota tūristiem, kuri mīl klusas vakara pastaigas gar jūras krastu. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai, t.sk. kopā ar bērniem.

  PAVLINA BEACH 4 * no 595€

  Mājīga, kompakta viesnīca pakalnā pie pludmales ar kristāldzidru ūdeni. Ēdināšana – viss iekļauts. Viesnīcā – plaši, gaiši numuri – piemēroti ģimenes atpūtai. Iesakām ekonomiskai, mierīgai atpūtai, kā arī patstāvīgiem tūristiem.

  PORTO RIO HOTEL 4 * no 585€

  Ēdināšana – viss iekļauts.Viesnīca ainaviskā un mierīgā vietā. Labs novietojums, lai apceļotu tūrisma objektus un dotos ekskursijās. Netālu Patras pilsēta. Labi numuri, attīstīta infrastruktūra. Iesakām atpūtai ģimenēm, pāriem un patstāvīgiem ceļotājiem.

  ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE BEACH RESORT 5 * no 750€

  Viesnīcai ir milzīga teritorija ar skaisti koptiem dārziem, gara krasta līnija un plaša smilšu pludmale. Ēdināšana – puspansija un viss iekļauts. Plašs dažādu tipu numuru piedāvājums, daudz restorānu, attīstīta infrastruktūra, kas lieliski piemērota aktīvai ģimenes atpūtai.

  ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN LUXURY RESORT + SPA 5 * no 750€

  Viesnīcas teritorijā atrodas viens no Eiropā labākajiem Thalasso & SPA centriem. Ēdināšana – puspansija un viss iekļauts. Viesnīcai ir kopīga teritorija ar viesnīcu Aldemar OlympianVillage.

  Cenā ir iekļauts:
  – izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu 7. naktīs
  – lidojums no Rīgas un atpakaļ
  – grupas transfēri lidosta-viesnīca un viesnīca-lidosta
  – operatora pārstāvju pakalpojumi kūrortos
  Cenā nav iekļauts:
  – kurorta nodokļis (Grieķija)
  – apdrošināšana
  – ekskursiju apmeklējumi
  – ēdināšana pārlidojuma laikā
  – visa veida personīgie izdevumi

  Apmaksas noteikumi:
  Rezervācijas dienā izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums 10%. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
  Akcija spēkā līdz 29.02.2020. Cenas var tikt izmainītas. Cenas ir derīgas uz doto brīdi un var mainīties kamēr nav izveidota rezervācija.

  Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai:
  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu