single.php

Piedāvājums uz Itāliju – Last Minute!

Īpašie piedāvājumi, Itālija

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  Piedāvājums uz Itāliju – Last Minute!Lidojums 08.07. Pēdējās vietas! Cenas no 299€ no cilv. uz 7 naktīm – ekskursiju tūres!

  ANCONA NEW CLASSIC, HTL CLASSIC no 299€ no cilv. uz 7 naktīm
  Klasisks Itālijas ceļojums ar lidojumu uz Ankonu: ekskursiju programma un vizīte uz skaisto Adrijas jūras piekrasti. Apvedceļa no Ankonas laikā jūs apmeklējat Romu, Venēciju un Florenci. Cenā ietilpst pastaiga pa Sanmarīno.

   

  THROUGH SOUTHERN ITALY TO ST.NICOLA  HTL CLASSIC 3 * no 334 € no cilv.
  Tematiska ekskursiju tūre pa Itālijas dienvidiem ar lidojumu uz Ankonu: ekskursiju programmā ietilpst Romas, Matēras un slavenās Sv. Nikolaja bazilikas apmeklējums Bari pilsētā. Pastaiga pa Loreto un Sanmarīno iekļauta tūres cenā.

   

  ANCONA EXPRESS ART CITIES, ECONOMY TOUR 3 * no 341€ no cilv.
  Jauna “vasaras” ekonomiskā iespēja iepazīties ar Itālijas “mākslas pilsētām” ar lidojumu uz Ankonu: naktsmītnes Rimini, ar iespēju rezervēt papildu ekskursijas.

   

  Tūres cenā iekļauts:

  • Lidojums Rīga-Ankona-Rīga;
  • Transfers no lidostas uz viesnīcu / no viesnīcas uz lidostu;
  • Izmitināšana viesnīcās
  • Ēdināšana: BB (tikai brokastis) vai HB (brokastis un vakariiņas);
  • Pastaigas-ekskursijas tūres ietvaros kopā ar grupas pavadoni  saskaņā ar  programmu.
  • Transferi saskaņā ar  programmu.
  • Pavadonis tūres laikā (maršrutā, kopā ar grupu).

  Cenā nav iekļauts:

  • Pilsētu tūrisma nodoklis
  • Ieejas biļetes muzejos un katedrālēs / bazilikās / baznīcās (ekskursiju norises laikā);
  • Ieejas biļete Vatikāna muzejos – 30,00€;
  • Kopīgā tūrisma biļete ieejai muzejos Ravennas apmeklējuma laikā (Arhibīskapa muzejs, Neoniano baptistērija. Sv. Gara bazilika (Basilica di San Vitale), Sv. Apolināra bazilika (Basilica di Sant’Apollinare Nuovo), Imperatora Teodosija I meitas Gallas Plasidas mauzolejs) – 15,00€;
  • Privātas audioaustiņas (obligāta piemaksa) visas tūres laikam – 20,00€;
  • Papildu ekskursijas ar krieviski runājošu gidu un citi pakalpojumi*: ekskursija uz Vatikāna muzejiem (biļetes nav iekļautas cenā) — 50,00€; “Baroka laikmeta Roma” – 25,00€; ekskursija pa naksnīgo Romu – 30,00€; pusdienas kādā no Romas restorāniem – 18,00€; transfers ar kuteri līdz  Sv. Marka laukumam Venēcijā un atpakaļ (pa Džidekas kanālu  – 20,00 €; pusdienas vienā no tipiskiem Venēciias traktieriem – 16,00€; pusdienas vienā no Mediči ģimenes namiem Florencē – 22,00€; ekskursija uz Ravennu (gids, grupas pavadonis, Bus Service) – 25,00€; ekskursija uz Urbīno pilsētu (gida pakalpojumi,  grupas pavadītāja pakalpojumi, Bus Service) – 25,00€; iepirkšanās tūre uz “Castel  Romano” outlet centru – 20,00€; ekskursija uz Milānu (gida, grupas pavadoņa pakalpojumi, Bus Service) – 35,00€; vakariņas Romas restorānā (Trastévere rajonā; transfers, grupas pavadoņa pakalpojumi, vakariņas)** – 35,00€; izbrauciens ar gondolu Venēcijā (30 minūtes ilgs) – 25,00€.

  Piezīmes:

  *Grupas  fakultatīvās ekskursijas  notiek tikai tad, ja tajā piedalās 15 cilvēki. Ja ekskursijas dalībnieku skaits ir mazāks, tā tiek atcelta.

  Tūres programmas virzieni un ekskursiju norises (tāpat kā pastaigu) secība (tūres diena, laiks) var tikt mainīta.

  Norādītajām ieejas biļešu cenām ir informatīvs raksturs – laika gaitā tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas precizējamas pie grupas pavadoņa jau tūres laikā Itālijā.

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai

  zvaniet: +371 29544793

  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu