single.php

VASARAS SEZONA 2019 – Turcija!

Čarteri, PozitivTravel iesaka, Turcija

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  VASARAS SEZONA 2019 – Turcija! Akcija Agrā vasaras ceļojumu rezervēšana 2019! Izlidošana no aprīļa līdz oktobrim. Zemākās cenas garantija!

  Priekšapmaksa 50 – 69 € apmērā no cilvēka. Akcija spēkā līdz 28.12.2018. 
  Nenokavējiet, jo akcijas ietvaros vietu skaits ir ierobežots!

  Related imageSAPHIR RESORT & SPA 5 * AL+ no 540 €
  Populāra viesnīca ar labu smilšu pludmali. Stilā interesanti numuri. Aizraujošas animācijas programmas. Iesakām aktīvai atpūtai jauniešiem (blakus viesnīcai atrodas diskotēka), kā arī ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.

   

  Related imageDELPHIN DELUXE RESORT 5 * UAL  no 550 €
  Viena no labākajām Alanjas reģiona viesnīcām. Daudzveidīga un kvalitatīva ēdināšana, bagātīga dzērienu izvēle UAI sistēmas ietvaros. Komfortabli numuri klasiskā stilā. Iesakām mierīgai un kvalitatīvai atpūtai.

   

  Image result for BOTANIK PLATINUM 5 *BOTANIK PLATINUM 5 * AL no 550 €
  Vēl jauna viesnīca ar modernu dizainu, labu infrastruktūru, augsta līmeņa apkalpošanu, daudzveidīgu ēdināšanu. Viesnīca piemērota aktīvās atpūtas cienītājiem, kā arī ģimenes atpūtai. Kopēja teritorija ar viesnīcu “Delphın Botanik”.

   

  Related imageLONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE 5 * UAL no 570 €
  Viesnīca ar moderniem interjeriem un interesantu arhitektūru, kas atrodas otrpus ceļam no pludmales. Plaši numuri. Netraucētai un privātai atpūtai tiek piedāvātas villas. Daudz ūdensslīdkalniņu un baseinu.

   

  Related imageGURAL PREMIER BELEK HV-1 UAL no 745 €
  Plaša teritorija ar daudziem kokiem, krāšņumkrūmiem un krāšņumaugiem. Ir akvaparks. Ir vairāki klubi dažādu vecumu bērniem. Kvalitatīva ēdināšana. Ir plaša smilšu pludmale ar lēzenu ieeju jūrā.   Iesakām viesnīcu aktīvai atpūtai, t.sk. arī kopā ar bērniem

   

  Image result for AMARA DOLCE VITA LUXURY 5 *AMARA DOLCE VITA LUXURY 5 * UAL no 750 €
  Atrodas pie ainaviski pievilcīga līča ar 630 m garu pludmali. Aktīvas atpūtas cienītājiem – visdažādākās izklaides jebkurai gaumei. Prasīgiem klientiem – villas tiešā pludmales tuvumā. Iesakām VIP – tūristiem, ģimenēm atpūtai, kā arī atpūtniekiem, kas novērtē kvalitāti.

   

  Related imageRIXOS PREMIUM TEKIROVA 5 * UAL  no 815 €
  Daudzveidīgs numuru klāsts, iespēja izmitināt lielas ģimenes kopā ar bērniem. Viesu atpūtai – ūdensslīdkalniņi, baseini, aizraujošas animācijas programmas. Ēdināšana vērtējama kā daudzveidīga un kvalitatīva. Iesakām atpūtai ģimeņu pāriem un ģimenēm, kas vēlas atpūsties kopā ar bērniem.

   

  Apmaksas noteikumi:

  Izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums 50 – 69 € apmērā no cilvēka. Pilna ceļojuma apmaksa ir jāveic ne vēlāk kā mēnesi pirms tūres sākuma. Akcija spēkā līdz 28.12.2018.

  Cenā ir iekļauts:

  – lidojums
  – transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
  – izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu
  – lidostas nodevas

  Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai

  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu