single.php

Ziemas sezona 2019/20. Spānija -Tenerife!

Idejas ceļojumiem, Kanāriju salas (Tenerife)

Sazinieties ar aģentu

  Ziņojums

  Jūsu vārds

  Tālruņa numurs

  *Jūsu e-mail (obligāti)

  captcha

  Ziemas sezona 2019/20. Spānija -Tenerife!
  Ceļojumu agrās rezervēšanas akcija! Līdz 30.09.2019. priekšapmaksa – 70,00€ no cilv.

  5 labākās Tenerifes pludmales! ⭐

  Playa Jardin.

  Похожее изображение
  Mākslīgi izveidota pludmale Loro Parque tuvumā. Drošībai un komforta labad sadalīta 3 daļās. Kad salas ziemeļos iepūš spēcīgi jūras vēji, ļaudis brauc uz Playa Jardin, lai, vērotu, kā viļņi triecas pret varenajām klintīm.
  El Socorro.

  Картинки по запросу El Socorro
  Atrodas Los Realejos municipalitātes teritorijā. El Socorro pludmale iecienīta dēļ skaistajiem okeāna viļņiem, melnajām vulkāniskajām smiltīm un klintīm, ap kurām aug palmas.
  Las Teresitas.

  Картинки по запросу Las Teresitas
  Vienīgā pludmale salā ar zeltainas nokrāsas smiltīm. Atrodas San Andres ciemā, blakus salas galvaspilsētai Santakrusai de Tenerifei. Pludmales smiltis atvestas no Sahāras tuksneša. Šī pludmale tiek uzskatīta par vienu no labākajām Kanāriju salās.
  Los Gigantes.

  Картинки по запросу лос гигантес пляж
  Gigantiskas klintis un brīnišķīgi saulrieti! Grandiozās klintis, kas liecas pāri okeāna krastam, liek cilvēkam sajust, ka viņš ir tikai mazs smilšu graudiņš pasaules milzīgajā telpā, un aizdomāties par mūžīgo. Pludmali sedz melnas vulkāniskas izcelsmes smiltis.
  El Medano.

  Картинки по запросу El Medano
  Pludmale iedalīta divās daļās: mierīgai un sportiskai / aktīvai atpūtai. Lagūna atrodas pie valsts aizsardzībā esošā Sarkanā kalna dabas rezervāta (Special Nature Reserve Red Mountain). Labākā vieta salā, lai nodarbotos ar sērfingu un kaitsērfingu, kā arī baudītu pludmales atpūtu, raugoties uz kaitsērfinga daudzkrāsainajiem izpletņiem virs okeāna. Viena no garākajām Tenerifes pludmalēm.

  Cena no 545,00€ no cilv. Lidojimi no Rīgas, no 18.oktobra līdz 17.aprīlīm.

  Par piedāvājumu:Akcija spēkā līdz 31.07.2019. Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā. Nenokavējiet, jo akcijas ietvaros vietu skaits ir ierobežots!

  Apmaksas noteikumi:
  Rezervācijas dienā izvēlētā ceļojuma rezervēšanai ir jāveic avansa maksājums 70 EUR apmērā (līdz 30.09.2019.) Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 35 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
  Cenā ir iekļauts:
  – izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu
  – lidojums no Rīgas un atpakaļ
  – grupas transfēri lidosta-viesnīca un viesnīca-lidosta,
  – gida pakalpojumi brauciena laikā

  Pieprasiet vēlamos atpūtas kritērijus un mūsu pieredzējušie un pozitīvie konsultanti piemeklēs interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus saskaņā ar visām Jūsu vēlmēm!

  Sīkākai informācijai un ceļojumu rezervēšanai
  zvaniet: +371 29544793
  vai arī rakstiet: info@pozitivtravel.lv

  Sazinieties ar aģentu